Stagnujete v práci? Chcete zmeniť zamestnanie, lepšie využiť svoje zručnosti, doplniť si kvalifikáciu alebo získať úplne novú?

Využite zaujímavú ponuku bezplatného vzdelávania a kariérneho poradenstva, ktoré realizuje Národný ústav celoživotného vzdelávania (NÚCŽV). Možno si neviete nájsť dobrú prácu so svojim terajším vzdelaním. Zmeňte si kvalifikáciu! Skúste to ako cukrárka, kuchárka, kozmetička, someliér, stolár, zvárač, nastavovač CNC strojov, inštalatér, murár...

 

Je pripravených 40 akreditovaných vzdelávacích programov z týchto odvetví: Strojárstvo, Automobilový priemysel, Remeslá a služby, Ťažba a úprava surovín, Hutníctvo, Poľnohospodárstvo, Drevospracujúci priemysel, Papiernictvo, Stavebníctvo, Elektrotechnika, ktoré umožňujú rozšíriť Vašu kvalifikáciu.

Okrem toho môžete absolvovať ďalšie poradenstvo a vzdelávanie k rozvoju kľúčových životných zručností, ktoré pomôžu Vášmu kariérnemu rozvoju (komunikačné a prezentačné zručnosti, zvládanie stresu, timemanagment, IT zručnosti a pod.)

Vzdelávanie sa realizuje v rámci národného projektu „Ďalšie vzdelávanie a poradenstvo pre dospelých ako nástroj lepšej uplatniteľnosti na trhu práce“, ktorého cieľom je zvýšiť účasť dospelých na celoživotnom vzdelávaní a poradenstve. Do septembra 2015 je financované z prostriedkov Európskej únie a teda pre záujemcov bezplatné. Podmienkou je, že záujemca musí byť zamestnaný, príp. SZČO.

Viac informácií získate v Poradenskom centre pre dospelých v Leviciach (Záhradná 4, denne Po-Pi , 9.00 – 17.00 hod., tel.č.: 0911 081 476, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).

Využite výbornú príležitosť! Zmeňte svoj pracovný život! Naša ponuka v PDF formáte : pdfPCD Levice ponuka.pdf276.08 KB